misto.infoblog.cz

Krásné místo pro váš nový dům

Publikováno 02.12.2014 v 17:34 v kategorii POZEMKY, přečteno: 52x

A ten dům jste si postavili sami? Tuhle otázku jistě slýchá každý majitel pěkného domku, do kterého si pozve své hosty. A nic ho nepotěší víc, než když může s klidným srdcem odpovědět, že ano. Pokud chcete si vy odpovídat ano, sežeňte nejdřív parcelu, na které dům postavíte.

Pořiďte si pozemek a investujte tak do své budoucnosti
ParcelaPozemky jsou stále dražší. Za posledních deset let stoupla cena pozemků téměř o dvojnásobek. 

A není se čemu divit. Parcel je stále méně a je proto výhodné si nějakou pořídit. 

Co nejdříve se do toho pusťte! Při nákupu pozemku totiž otvíráte dveře budoucnosti. A už je na vás, co s ním uděláte. 

Můžete ho časem prodat developerům, kteří ocení hlavně dopravní dostupnost a flexibilitu pozemku. Nebo si ho můžete nechat a postavit si na něm dům snů, po kterém už dlouho toužíte.

Realitní makléř se o vás postará

Ať tak či tak, dbejte hlavně na to, abyste vybrali správně. Pokud chcete na pozemku stavět, prohledávejte hlavně stavební pozemky. U těch máte již předem zaručeno, že na nich budete moct stavět.Pro správný výběr pozemku kontaktujte realitního makléře.

Ten za vás oběhá všechny úřady a zaručí vám, že se na pozemek nevážou žádná věcná břemena, zástavní práva a zajistí i právní záležitosti.Při rozhodování také zvažujte dostupnost důležitých orgánů a vzdálenost od dopravy. Nakonec se nezapomeňte zaměřit i na okolí.

Najít parcelu chvíli potrvá
Stavební parcelaJestliže vše nejde úplně podle plánů, věřte, že je to tak normální. Cenově dostupná a kvalitní parcela se nenajde za jeden den. 

Do hledání správné parcely budete muset investovat hodně času. 

Nemusíte se ale bát, že se vám vaše investice nevrátí. A až se vás jednou někdo zeptá, jestli vám není líto toho času, který jste do hledání parcely investovali. Jen vy budete vědět, že jste díky tomu našel to nejlepší pro vás i pro vaši rodinu. 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?